موسسه آموزش عالی آپادانا

دانشکده فنی مهندسی
مهندسی صنایع

به منظور حمایت، تقویت و ترویج فرهنگ و اخلاق علمی در دانشگاه‌های کشور، تقویت روحیه و بنیه علمی دانشجویان مستعد و توانمند و فراهم آوردن زمینه‌های مناسب برای فعالیت‌های جمعی علمی، همچنین بهره‌مندی از توانمندی و خلاقیت دانشجویان در تحقق توسعه علمی و نهضت تولید علم و جنبش نرم‌افزاری؛ انجمن‌های علمی دانشجویی و اتحادیه‌های انجمن‌های علمی دانشجویی حوزه‌های مختلف دانش با حمایت دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش‌عالی و پژوهشی کشور طبق مفاد  آئین‌نامه وزارت علوم تشکیل می‌شوند و به فعالیت می‌پردازند. انجمن علمی گروه مهندسی صنایع از سال 1392 با نام کایزن آغاز به کار کرده و با برگزاری دور های آموزشی و انجام بازدید ها سعی در تقویت بنیه علمی دانشجویان دارد. مهندس رضا رحیمی فارغ التحصیل رشته صنایع اولین دبیر انجمن کایزن بوده و در حال حاضر آقای رامین روستایی عهده دار این مسوولیت است.


 • بازدید دانشجویان گروه مهندسی صنایع از نیروگاه BOT شیراز

  جمعی از دانشجویان مهندسی صنایع در تایخ هشتم خرداد 1398 بازدید علمی از نیروگاه BOT شیراز داشتند.

  هدف از این بازدید 4 ساعته که با حضور آقای دکتر افتخاری از اساتید گروه انجام شد  آشنایی دانشجویان با محیط های صنعتی بخصوص مباحث نگهداری تعمیرات بود. نیروگاه BOT یکی از چند نیروگاه تولید برق از گاز شهری می باشد. در این بازدید دانشجویان با روش تولید برق از گاز آشنا شدند. در این روش تولید برق به وسیله احتراق و به گردش درآمدن توربین ها انجام می شود. در پایان این بازدید مدیران نیروگاه به پرسش های دانشجویان پاسخ دادند.

   

   

 • آیین آغاز به کار دوره جدید انجمن های علمی

  آیین آغاز به کار دور جدید انجمن های علمی روز یکشنبه مورخ 12 خرداد  با حضور آقای دکتر جهرمی ( ریاست مؤسسه) و معاونین محترم و همینطور دانشجویان منتخب در انجمن علمی برگزار شد، در این جلسه به اعضا منتخب حکم انتصاب ارائه  و در خصوص زمینه های کاری انجمنها در جهت پیشرفت هرچه بهتر مؤسسه تبادل نظر شد. در این مراسم آقایان محمد رضا روستایی، علی زارع و محمد امین آزادی طلب به عنوان اعضای دور جدید انجمن علمی گروه صنایع معرفی شدند. این اعضا در انتخابات انجمن علمی با کسب اکثریت آرا اعتماد دانشجویان گروه صنایع را کسب کردند.

 • برگزاری دوره آموزشی اکسل (سال تحصیلی 98-1397)

  باتوجه به کاربردهای فراوان نرم افزاراکسل درهمه رشته ها وبه عنوان یک نرم افزاربسیار بااهمیت درکارهای روزانه وتوجه ویژه انجمن علمی دانشگاه اپادانا به برگزاری کلاس های کمک آموزشی،کلاس اموزشی اکسل دردانشگاه آپادانا ودرمکان ساختمان فرهنگ شهر برگزارشد و این مهم به همت جناب اقای روستا وبا تدریس آقای استاد شکفته وبا مشارکت دانشجویان مدیریت ومهندسی صنایع به مرحله اجرا درآمد. با امید به این که پس از دیدن این آموزش ها، دانشجویان عزیز به درک قابل قبولی از اکسل دست یابند.

 • برگزاری جلسه معارفه ورودی های 1397

  جلسه معارفه دانشجویان ورودی 1397 مهندسی صنایع موسسه آپادانا در تاریخ اول آذر ماه در محل سالن اجتماعات فرهنگ شهر و با سخنرانی دکتر فیلی جانشین معاون آموزشی و مدیرگروه صنایع و آقای دکتر فعال از اساتید گروه صنایع برگزار شد. در این مراسم سخنرانان ضمن تبریک به دانشجویان آنان را دعوت به مهارت آموزی در حوزه های گوناگون، انجام فعالیت های پژوهشی و یادگیری زبان کردند. در پایان جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد.